Mettler Toledo

A.G.A. Analytical Sp. z o. o. Sp. k.

 

A.G.A. Analytical Sp. z o. o. Sp.       

 
ul. Dzierzby 17A
 
02-836 Warszawa
 
 
 
 
 
A.G.A. Analytical jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji najwyższej klasy sprzętu laboratoryjnego i aparatury naukowo-badawczej. Współpracujemy z najlepszymi producentami oferującymi sprzęt laboratoryjny.
 
 
W naszej ofercie znajdują się chromatografy jonowe Thermo Scientific (dawniej Dionex), chromatografy HPLC, FPLC, Prep LC firm Gilson® i Knauer, chromatografy CPC Gilson, chromatografy flash Yamazen Corporation, ekstraktory nadkrytyczne CO2  SFE Process oraz Applied Separations, liofilizatory Labconco, homogenizatory Omni International, zamrażarki niskotemperaturowe Haier oraz drobny sprzęt laboratoryjny firm Benchmark, SiliCycle i Scilogex.
 
 
 
 
Dostarczamy nie tylko doskonałe urządzenia, ale zapewniamy również profesjonalną pomoc w ich doborze i późniejszym utrzymaniu .Oferujemy wsparcie aplikacyjne, konsultacje i szkolenia oraz instalacje sprzętu i oprogramowania. 
 
W ramach współpracy świadczymy kompleksową obsługę serwisową - nasi inżynierowie serwisowi zapewniają użytkownikowi wszechstronną pomoc i wsparcie w doborze warunków analitycznych oraz uruchomieniu aplikacji. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną dostarczanych przez nas urządzeń.
 
Pomagamy nie tylko nowym klientom w doborze wyposażenia do laboratorium, ale współpracujemy również z  placówkami, które chcą zainwestować w poprawę jakości wykonywanych badań.
Świadczymy usługi dla laboratoriów oraz firm z sektora ochrony środowiska, chemicznego, farmaceutycznego, energetycznego, spożywczego i kosmetycznego. Wśród naszych klientów znajduje się również większość polskich uniwersytetów, uczelni technicznych oraz  wiele instytutów badawczych.  
 
 
Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną  i kompetencje, poparte wieloletnim doświadczeniem, potrzebne do zapewnienia wsparcia na najwyższym poziomie – dlatego możesz nam zaufać.
 
 
A.G.A. Analytical - Dlaczego warto z nami współpracować?
 
 
  • Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w branży laboratoryjnej.
  • Nasza oferta produktowa jest rozbudowana i starannie wyselekcjonowana.
  • Dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie aparatury laboratoryjnej optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb.
  • Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami w branży jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości sprzęt w przystępnych cenach.
  • Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną  i kompetencje, poparte wieloletnim doświadczeniem, potrzebne do zapewnienia wsparcia na najwyższym poziomie.
  • Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną – wszystkim zajmuje się nasz zgrany zespół serwisantów.
  • A.G.A. Analytical to wiarygodny i sprawdzony partner - przez  ponad 25 lat działalności udało nam się wypracować długofalowe relacje z klientami.
  • Oferujemy także plany serwisowe dopasowane do Twoich potrzeb - Sprawdź naszą ofertę  na umowy serwisowe
 
A.G.A. Analytical to twój partner doborze wyposażenia laboratorium.
 
DBAMY O NOWOCZESNE LABORATORIA
 
Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez e-mail, telefon lub formularz kontaktowy.
 
 
 
METODY CHROMATOGRAFICZNE
 
Jesteśmy dystrybutorem z ponad 25 letnim doświadczeniem, dlatego doradzimy wybór najlepszego sprzętu w dziedzinie chromatografii. Współpracujemy z uznanymi producentami (m.in. Thermo Scientific, Gilson®, Knauer).
 
W naszej ofercie znajdują się chromatografy jonowe (IC, IC-MS) , chromatografy wysokosprawne HPLC (HPLC, U-HPLC), preparatywne (Prep LC), Chromatografy żelowe GPC (GPC), chromatografy typu Flash (Flash-LC), chromatografy Bio-LC i FPLCchromatografy przeciwprądowe (CPC) oraz procesowe (SMB, CPC).
 
A.G.A. Analytical zapewnia sprzedaż, wsparcie techniczne i aplikacyjne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanej aparatury.
 
Kompleksowe rozwiązania w dziedzinie chromatografii