Air Liquide Polska

 

 

 

AIR LIQUIDE POLSKA Sp. z o.o.

ul. Jasnogórska 9

31-358 KrakówCentrum Obsługi Klienta - infolinia:

- z telefonu stacjonarnego: 0801 900 400

- z telefonu komórkowego: 0698 900 400

Składanie zamówień: zamowienia.pl@airliquide.com

 


 

Grupa Air Liquide, obecna w 80 krajach, zatrudniająca około 65 000 pracowników i obsługująca ponad 3 miliony klientów i pacjentów, jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Tlen, azot i wodór, będące podstawą działalności Air Liquide od momentu założenia w 1902 roku, są cząsteczkami niezbędnymi do życia, dla energii i materii.

 

Air Liquide od wielu lat oferuje linię produktów dedykowanych dla zastosowań laboratoryjnych i analitycznych, dostarczając swoim klientom 500 000 butli dziennie. Gazy produkowane są w ponad 30 napełnialniach mieszanek specjalnych, rozmieszczonych strategicznie na świecie, z których 14 to jednostki o wysokim stopniu specjalizacji produkujące mieszanki wysokiej dokładności. Air Liquide posiada w Europie 5 akredytowanych napełnialni (Francja, Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria, Holandia) oferujących produkty zgodne z normą ISO 17025, dopasowane do potrzeb klienta.

 

Nasz lokalny i doświadczony zespół specjalistów, wspierany wszechstronnymi zasobami Grupy, służy pomocą i doradztwem nie tylko w zakresie zastosowań gazów, ale i eksploatacji urządzeń analitycznych.

 

 

 

 

    Gama gazów czystych ALPHAGAZ™

 

 

 

 

 

 

 

 

    Mieszanki ALPHAGAZ™ MIX

 

 

 

 

 

 

 

 

    Armatura do gazów specjalnych