Enbio Technology Sp z o.o.

 
Enbio Technology Sp z o.o.
 
ul. Szkolna 24
81-198 suchy Dwór
 
Tel. +48 58 761 96 30
 
 
 
Enbio Technology posiada 25 letnie doświadczenie w prowadzeniu badań i produkcji biotechnologicznej. Unikalność zastosowanych rozwiązań sprawiły, że firma osiągnęła znaczący udział w światowej produkcji w swoim segmencie. Powtarzalność i najwyższą jakość zapewniały samodzielnie skonstruowane i opatentowane rozwiązania w zakresie sterylizacji opartej na technologii mikrofalowej.
 
Zwieńczeniem zdobytej wiedzy i doświadczenia jest ciągle rozwijany typoszereg innowacyjnych urządzeń do sterylizacji w przemyśle i pracach naukowo-badawczych. Podczas projektowania przywiązujemy dużą wagę do funkcjonalności rozwiązań, jednocześnie dbając o ich wyjątkową estetykę. Produkcja zlokalizowana w Europie spełnia wysokie standardy jakościowe i daje możliwość dalszego doskonalenia naszych urządzeń. Nasze rozwiązania ułatwią i przyspieszą pracę, co sprawia że są doceniane przez Naszych Klientów na całym świecie.
 
 
MICROJET
 
MICROJET to najszybszy na świecie, osobisty autoklaw mikrofalowy do sterylizacji mediów płynnych. W autoklawie MICROJET energia niezbędna do sterylizacji jest dostarczana bezpośrednio do medium. Źródłem energii są mikrofale, co sprawia że nagrzewanie następuje natychmiastowo i równomiernie w całej objętości cieczy.
 
 
STEAMJET
 
STEAMJET to kompaktowy autoklaw parowy klasy B, definiujący nową kategorię w tej grupie urządzeń. Dzięki szybkości i łatwości sterylizacji narzędzi medycznych, stomatologicznych i kosmetycznych to urządzenie nie ma sobie równych na rynku. Premiera w 2016r.