Encon- Koester

Encon-Koester Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Gagarina 4
54-620 Wrocław
NIP PL8943045279
 
Tel: +48 71 793 64 07
Fax: +48 71 793 64 08
 
 

 

 

Firma ENCON-KOESTER powstała aby dostarczać na rynek innowacyjne i nowoczesne systemy dydaktyczne. Skutecznie inspirujemy i wspieramy procesy kształcenia i doszkalania w ośrodkach szkolnych oraz akademickich. 
 
Dla nauczycieli proponujemy profesjonalny sprzęt z pełnymi materiałami szkoleniowymi oraz systemy i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Uczniom, studentom i pracownikom – nauka na naszych stanowiskach dydaktycznych nie tylko sprawi satysfakcję ale umożliwi jeszcze lepszy start w zawodzie i da możliwości pogłębiania swoich kwalifikacji.
 
W naszej ofercie znajdują się stanowiska dydaktyczne i rozwiązania przeznaczone do  zdobywania wiedzy z takich dziedzin nauki jak automatyka, energetyka, elektrotechnika, mechatronika, pneumatyka czy robotyka. Prowadzimy również certyfikowane szkolenia oraz prace wdrożeniowe.
 
Dostarczamy systemy i rozwiązania takie jak: 

 

  • system treningowe dla automatyki przemysłowej (trenażery do nauki programowania PLC, HMI falowników czy stanowiska z regulatorami PID czy układy napędowe)
  • system treningowe przeznaczone dla elektrotechniki i instalacji budynkowych 
  • stanowiska pneumatyczne i hydrauliczne 
  • stanowiska z odnawialnymi źródłami energii (energia wiatrowa, słoneczna itp.) 
  • mini linie produkcyjne 
  • roboty przemysłowe 
 
Pełny zakres naszej działalności mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.
 
Jesteśmy firmą polską ale działamy na skalę światową. Liczne projekty referencyjne i grono zadowolonych Klientów, dają pełną gwarancję sukcesu każdego wspólnego przedsięwzięcia.
Zapraszamy na naszą stronę internetową