Mettler Toledo

Labo-Vet

 

 
Labo-Vet
Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne 
ul. Mazańcowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. kom.: 603 689 502
 
 
Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne LABO-VET funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Głównym celem Laboratorium jest staranne wykonywanie badań laboratoryjnych zwierząt w oparciu o fachową wiedzę zgodnie z wymaganiami klienta, wymaganiami przepisów oraz norm. 
 
Laboratorium współpracuje z lekarzami weterynarii i świadczy szeroki zakres usług w zakresie diagnostyki zarówno zwierząt domowych jak i gospodarczych.
 
Personel laboratorium ciągle podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach przeprowadzanych przez renomowane ośrodki. 
 
Pomieszczenia laboratorium są nowoczesne i wyposażone w wysokiej klasy urządzenia umożliwiające przeprowadzanie badań hematologicznych, biochemicznych, mikrobiologicznych, serologicznych i molekularnych na najwyższym poziomie.
 
LABO-VET ma wdrożony system zarządzania jakością w laboratorium wg normy ISO 17025, co potwierdzone jest certyfikatem akredytacji nr AB 1500.
 
Laboratorium posiada również zatwierdzenie Głównego Lekarza Weterynarii do wykonywania badań urzędowych:
 
  • Wykrywania i identyfikacji pałeczek Salmonella spp. ,
  • Wykrywania przeciwciał przeciwko Mycoplasma gallisepticum (MG) i Mycoplasma gallisepticum/ Mycoplasma synoviae (MG/MS) metodą ELISA w surowicy krwi drobiu,
  • Wykrywania przeciwciał przeciwko Mycoplasma gallisepticum (MG) oraz Mycoplasma synoviae (MS) metodą aglutynacji płytowej
 
Zachęcamy do skorzystania z usług!