Spectro Poland

 


                                                                                                                                                                                                       

     

      ul. Wiślana 28, 05-420 Józefów

      tel. 22 789 20 62, info@spectro.pl

      www.spectro.pl 

 

 

 

SPECTRO POLAND Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem firmy SPECTRO ANALYTICAL INSTRUMENTS GmbH i SPECTRO SCIENTIFIC światowych liderów w branży aparatury spektralnej i analitycznej.

 

Od początku swojej działalności ponad 40 000 analizatorów zostało dostarczonych do klientów na całym świecie. Są to między innymi ręczne analizatory mające zastosowanie przy recyklingu, jak również w pełni zautomatyzowane systemy pomiarowe z możliwością przygotowywania prób do analiz stosowanych przy kontroli procesów produkcyjnych w różnych gałęziach przemysłu. Na liście klientów znajdują się zarówno małe przedsiębiorstwa jak również duże międzynarodowe koncerny a także nowo tworzone centra badawczo - rozwojowe. Nasza firma ma zaszczyt być kluczowym partnerem w dostarczaniu wysokiej jakości produktów zapewniających doskonałe wyniki analiz dla naszych klientów.

 

Naszym celem jest dostarczanie Państwu spektrometrów oraz innych urządzeń analitycznych spełniających wszystkie wymagania odnośnie programu analitycznego, hardware'u i software'u, o wysokim stopniu niezawodności i najniższych kosztach eksploatacji.

 

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę o dużym doświadczeniu, gwarantującą szybką i fachową obsługę naszych klientów w zakresie sprzedaży, serwisu, doradztwa technicznego i analitycznego.

 

 

W swojej ofercie posiadamy:

 

  • Stacjonarne spektrometry iskrowe:
  • Mobilne spektrometry emisyjne: 
  • Spektrometry ED-XRF:
  • Optyczne spektrometry emisyjne ICP OES:
  • Tribologia:

- Przenośne Analizatory Stanu Oleju,

- Analizatory do pomiaru kształtu i wielkości           cząstek,

- Wiskozymetry kinematyczne,

- Lepkościomierze,

- Dostarczamy również wzorce olejowe, do standaryzacji i kalibracji analizatorów oleju, w tym spektrometrów z rotacyjną elektrodą dyskową (RDE).

 

  • Materiały referencyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo certyfikowane wzorce spektralne (CRM-y) oraz materiały referencyjne metali (RM) renomowanych firm. Są to między innymi wzorce kalibracyjne i rekalibracyjne (SUS) do spektrometrów emisyjnych z wzbudzeniem iskrowym lub łukowym oraz wzorce i materiały referencyjne dla spektrometrów rentgenowskich ED-XRF.