PRACA W CENTRALNYM LABORATORIUM BADAWCZYM CON-LEX (AB 1070)

Data ważności ogłoszenia:
18.09.2020
Nazwa firmy:
CONLEX
Adres email :
laboratorium@conlex.pl
Adres :
Radom

Praca w Centralnym Laboratorium Badawczym CON-LEX (AB 1070)

Centralne Laboratorium Badawcze CON-LEX (AB 1070) zatrudni osobę na stanowisko: Specjalisty ds. pomiarów

Zakres obowiązków:

  • wykonywania badań środowiska pracy
  • sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych badań środowiska pracy
  • kontrola metrologiczna wyposażenia pomiarowego

Wymagania wobec kandydata:

  • znajomość zagadnień z zakresu BHP, zagrożeń czynnikami szkodliwymi i uciążliwymi na stanowisku pracy
  • znajomość zagadnień z zakresu metrologii (mile widziana)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Naszym kandydatom oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aktualnego CV w Centralnym Laboratorium Badawczym CON-LEX (AB 1070) przy ul. Granicznej 24 lub przesłanie na adres: laboratorium@conlex.pl