Proste, precyzyjne rozwiązania

titratory1

 

 

Proste, precyzyjne rozwiązania do miareczkowania i przygotowywania wzorców

 

Titratory z rodziny EasyPlus™ METTLER TOLEDO to idealne urządzenia pozwalające odejść od miareczkowania ręcznego. Model Easy EPM umożliwia półautomatyczne miareczkowanie kwas-zasada, redoksometryczne, strąceniowe, kompleksometryczne i Karla Fischera. Automatyczne dozowanie z biurety i wspomagane wykrywanie punktów końcowych zwiększają szybkość, dokładność i odtwarzalność między użytkownikami.

Urządzenie Easy Dose pomaga w automatycznym przygotowaniu roztworów wzorcowych, uwalniając od konieczności czasochłonnego poziomowania kolb miarowych, podczas którego łatwo o błędy. Wystarczy wprowadzić masę próbki i ustawić stężenie docelowe; Easy Dose oblicza i dozuje dokładną ilość rozcieńczalnika w kilka sekund.

Możliwość ustawienia objętości i szybkości oraz czasu dozowania zapewnia precyzję w różnych zastosowaniach.

 

 

 

Brak błędów przy przepisywaniu 

Wagi METTLER TOLEDO MS, ML i ME można podłączyć bezpośrednio do urządzenia, by dane o masie próbek były przesyłane automatycznie.

 

 

 

Prosta obsługa

Analizę można wykonać za pomocą ekranu dotykowego lub skorzystać z nowego, czułego pokrętła sterującego podłączonego do portu USB, aby zapewnić dokładną kontrolę.

 

www.mt.com/EasyPlusTitration