15. Konferencja "Recykling zużytego sprzętu elektrycznego"

Organizator: 
Abrys
Miejscowość wydarzenia: 
on-line
Data wydarzenia: 
14.04.2021

 

 

Serdecznie zapraszamy na

15. Konferencję Recykling zużytego sprzętu

elektrycznego i elektronicznego,

która odbędzie się dn. 14 kwietnia 2021 r.

w formule online.

 

To już 15.  edycja naszej konferencji dotyczącej elektrorecyklingu. Odbędzie się ona w czasie szczególnym. Nie spotkamy się osobiście, ale nie przeszkodzi nam to w omówieniu najbardziej pilnych tematów, ponieważ życie wokół nas toczy się niezmiennie, a nawet w niektórych aspektach przyspiesza. Pracujemy w biznesowym środowisku, które determinowane jest ciągle zwiększającymi się celami prawodawców oraz oczekiwaniami społeczeństwa. Każdego dnia spełniać musimy środowiskowe normy inwestując prywatne środki finansowe. Każdego dnia uczestniczymy w ostrej grze rynkowej obejmującej cały obieg produktów zapoczątkowany w punktach zabierania, a kontynuowany w zakładach przetwarzania i u recyklerów.

Tym razem skupimy naszą dyskusję na pojawiającym się problemie braku niektórych typów odpadów, skuteczności raportowania, audytach oraz nowym prawie związanym z rozszerzoną odpowiedzialnością wprowadzających. Niestety, po raz kolejny zastanowimy się jak można przeciwdziałać odradzającej się szarej strefie i podyskutujemy o bardziej efektywnym systemie edukacji środowiskowej.

W tym roku proponujemy formułę online, dając naszym gościom jak zwykle wysoki poziom merytoryczny, studyjną realizację oraz możliwość zadawania pytań poprzez chat i dyskusji w wirtualnych kuluarach.

Do wymiany poglądów z zapraszamy wszystkich, dla których temat ZSEE jest istotny.

 

Wojciech Konecki
Prezes APPLiA Polska
Ogólnopolski Związek Producentów AGD

 

 

Więcej informacji: https://zsee.abrys.pl/
Zarejestruj się: https://zsee2021.konfeo.com/pl/groups
Koordynator konferencji: Julia Gostyńska, j.gostynska@abrys.pl, + 48 784 036 990

 

 

Tagi: