E-seminarium na żywo - obsługa i konserwacja czujników

Organizator: 
Mettler Toledo
Miejscowość wydarzenia: 
On-line
Data wydarzenia: 
24.11.2021

E-seminarium na żywo - obsługa i konserwacja czujników

 

Dokładność pomiaru pH zależy głównie od obsługi czujnika i jego konserwacji. Dla pomyślnego pomiaru pH równie ważny jest właściwy wybór czujnika wraz z odpowiednimi umiejętnościami w zakresie obsługi i konserwacji czujnika. Wybór czujnika oraz wymagane procedury konserwacji różnią się w zależności od analizowanej próbki.

 

Nasze sesje mają na celu poprowadzenie Cię przez cały proces, sugerując właściwy czujnik i dostosowując prawidłowe procedury konserwacji, które są specyficzne dla Twojej próbki. Każda sesja będzie okazją do swobodnej interakcji z ekspertami w zakresie Twoich problemów, a także dostarczy Ci wielu wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów z zapytaniami z całego świata. Zapewni również dogłębną wiedzę na temat wyboru odpowiedniego czujnika i zrozumienia jego prawidłowej konserwacji. Nasze forum zapewni Ci wyjątkową okazję do poznania odpowiedzi na wszelkie pytania, zrozumienia najlepszych praktyk pomiarowych i zbiorowego uczenia się podczas dyskusji grupowej.

 

Każda sesja będzie trwać około godziny i obejmuje sesję pytań i odpowiedzi na żywo z naszymi konsultantami ds. Technologii i aplikacji.

  • 19.03.2021 (3.00 PM MYT) „Obsługa i konserwacja czujników” dla przemysłu farmaceutycznego
  • 31.03.2021 (10:00 AM CET) „Obsługa i konserwacja czujników” dla przemysłu F&B
  • 28.07.2021 (10.00 AM EST) „Obsługa i konserwacja czujników” dla przemysłu farmaceutycznego
  • 29.09.2021 (10.00 AM CET) „Obsługa i konserwacja czujników” dla przemysłu farmaceutycznego
  • 24.11.2021 (3.00 PM MYT) Pomiary przewodnictwa

 

Odwiedź stronę METTLER TOLEDO i zarejestruj się!

Live Sessions: Sensor Handling and Maintenance (mt.com)