Forum Inteligentnego Rozwoju NOWA DATA WYDARZENIA

Organizator: 
Centrum Inteligentnego Rozwoju
Miejscowość wydarzenia: 
Uniejów
Data wydarzenia: 
30.03.2021

WYDARZENIE PRZENIESIONE NA WIOSNĘ 2021

 

 

Zapraszamy na 5. Forum Inteligentnego Rozwoju – W drodze od pomysłu do sukcesu

 

Kolejny rok stawia przed nami nowe wyzwania, dlatego jubileuszowe 5. Forum Inteligentnego Rozwoju, przyciągnie po raz kolejny wybitnych naukowców, specjalistów branżowych, a szczególną uwagę poświęci rewolucji przemysłowej, zmianom klimatycznym, a przede wszystkim bezpieczeństwu zdrowia. Wydarzenie to stwarza szansę na wymianę poglądów i doświadczeń różnorodnych środowisk oraz promocję wielu dokonań ludzi sukcesu.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 Listopada w Uniejowie. Co warto podkreślić będzie to jedno z niewielu wydarzeń gospodarczych, które zorganizujemy w tych niepewnych czasach.

Unikalny Kongres Gospodarczy poświęcony innowacjom i inwestycjom przyszłości. „ODKRYWAMY TO, CO JESZCZE NIEWIDZIALNE”. Wejdź do pasjonującej dyskusji z udziałem 500 innowatorów, wizjonerów, inwestorów, reprezentantów nowoczesnych samorządów  i rządu poświęconej trudnej drodze „OD POMYSŁU DO SUKCESU RYNKOWEGO”. Wydarzenie skupione na promocji badań i technologii przed inwestorami. Wydarzenie promuje projektu EU realizowane w ramach KIS.

Miasto Uniejów, które po raz kolejny będzie gościć innowatorów, wizjonerów oraz inwestorów, można określić przykładem otwartości umysłu i odwagi w zmienianiu rzeczywistości, a przyznawanie nagród inteligentnego rozwoju poprawi świadomość w obszarze specjalizacji, a także dokonań naukowo-technicznych

,,Odkrywamy to, co niewidzialne” – tak brzmi hasło tegorocznej edycji, nawiązujące do pracy u podstaw. Skupiamy się na badaniach podstawowych, które w kolejnych fazach przechodzą złożony proces innowacyjności. Jako jedni z nielicznych doceniamy naukowców będących na początku drogi do sukcesu. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na sukcesie, ale na ciężkiej pracy definiującej spełnienie i realizację określonych celów.

Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie to wyjątkowe miejsce inicjujące i wspierające współpracę w tematyce biznesu, nauki i samorządu. To prestiżowe wydarzenie będzie doskonałą okazją do prezentacji wspólnych osiągnięć. Wspierając transfer technologii razem wspomagamy rozwój oparty o widzę, nowoczesne technologie, a także nowatorskość.

Patronami Honorowymi FIR w tym roku będą m.in.:

- Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

- Ministerstwo Klimatu

- Ministerstwo Edukacji Narodowej

- Ministerstwo Cyfryzacji

Dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?

 

Odpowiedź jest prosta. Z każdą edycją poszerza się grono inspirujących uczestników, a dzięki wyróżnieniom i motywacji do jeszcze cięższej pracy zyskuje na tym innowacyjność polskiej gospodarki.

 

Inicjatorem oraz głównym organizatorem Forum jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, natomiast współorganizatorami Miasto i Gmina Uniejów.

Szczegółowe informacje na temat jubileuszowej – 5. Edycji FIR znajdują się na stronie wydarzenia: https://irforum.pl/