IV OGÓLNOPOLSKA MIKROBIOLOGICZNA KONFERENCJA NAUKOWA MICROBS

Organizator: 
Tygiel
Miejscowość wydarzenia: 
Nałęczów
Data wydarzenia: 
13.06.2019

 

 

IV OGÓLNOPOLSKA MIKROBIOLOGICZNA KONFERENCJA NAUKOWA MICROBS

Nałęczów, 13-14 czerwca 2019 r.

microbs2019

 

Organizator: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

ul. Głowackiego 35/334, 20-060 Lublin
 
 
IV Ogólnopolska Mikrobiologiczna Konferencja Naukowa Microbs ma na celu przedstawienie osiągnięć naukowych w zakresie wykorzystania mikroorganizmów w przemyśle, medycynie, weterynarii oraz badaniach środowiskowych. Ideą Wydarzenia jest stworzenie forum dyskusyjnego oraz wymiana wiedzy na temat zastosowania, poznania warunków rozwoju, cech środowiska bytowania, budowy oraz przejawów życiowych mikroorganizmów. Podczas Konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z takimi grupami mikroorganizmów, jak archeony, bakterie, drożdże, grzyby, mikroalgi oraz inne proste organizmy eukariotyczne.

Biorąc pod uwagę interdyscyplinarny charakter mikrobiologii jako nauki, naszą ambicją jest zachęcenie specjalistów z różnych dziedzin do nawiązywania współpracy naukowej, która mogłaby zaowocować zwiększeniem innowacyjności i aplikacyjności prowadzonych badań.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się do 16 maja 2019 r.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.microbs.pl/

tygiel2019