Wsparcie kapitałowe na założenie spółek BRIdge Alfa

27.08.2015

Dodaj do:
Autor: 
ris śląskie

 

 

Wsparcie kapitałowe na założenie piętnastu spółek BRIdge Alfa

 

Zdjęcie

Ruszył fundusz zalążkowy Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o., utworzony przy Parku Naukowo-Technologicznym  „TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o., w ramach programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju o nazwie BRIdge Alfa.

Ideą funduszu jest wyszukiwanie innowacyjnych pomysłów, a następnie ich wsparcie kapitałowe, w celu komercjalizacji, w kwocie nawet do miliona złotych. Oprócz wsparcia w formie inwestycji pomysłodawcy otrzymają również pełną opiekę prawną i biznesową naszych specjalistów.

Kto może skorzystać ze wsparcia?

Ze wsparcia mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy jak i indywidualni innowatorzy, uczelnie a także instytuty badawcze. Jest to propozycja dla wszystkich pomysłodawców, którzy chcą wykorzystać swoje doświadczenia i umiejętności w nowej działalności.

Obszary wsparcia

Akcelerator Technologiczny Gliwice wspierać będzie w szczególności pomysły i inicjatywy z obszaru elektroniki, medycyny, biotechnologii, technologii, technologii informacyjnych czy teleinformatyki (szczegółowe obszary działania znajdują się na stronie www.akceleratorgliwice.pl)

Jak zgłosić projekt?

Zgłoszenia mogą Państwo dokonać w bardzo przystępny sposób, bez potrzeby tworzenia specjalnej dokumentacji, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej poufności ze strony inwestorów. Wystarczy wypełnić prosty formularz (dostępny na stronie www.akceleratorgliwice.pl) lub skontaktować się z biurem Akceleratora, celem umówienia spotkania.

Zapraszamy!

Akcelerator Technologiczny
Gliwice Sp. z o.o.

ul. Konarskiego 18C
44-100 Gliwice

Tel.: 32 335 85 03
Kom.:  605 332 662
Email: judyta.grzebniewska@akceleratorgliwice.pl

www.akceleratorgliwice.pl

 

 

 

Tagi: