11. Konferencja Paliwa z odpadów

Organizator: 
Abrys dla środowiska
Miejscowość wydarzenia: 
Wisła; on-line
Data wydarzenia: 
10.06.2021

11. Konferencja Paliwa z odpadów odbędzie się w dniach 8-10 czerwca w formule hybrydowej, czyli stacjonarnie w Wiśle lub online.

 

Rynek paliw z odpadów rozwija się w Polsce od wielu lat. Dziś borykamy się z nadpodażą paliw, odbiorcy RDF dyktują ceny a magazynowane paliwa stanowią zagrożenie pożarowe. Przemysł cementowy nie zaabsorbuje więcej frakcji palnej. Szansą jest modernizacja ciepłowni i elektrociepłowni w kierunku opalania paliwami z odpadów, eksport RDF oraz chemiczny recykling. Kluczowym zagadnieniem dla branży jest zwiększenie popytu na paliwa z odpadów. Bezpieczny transport i magazynowanie paliw z odpadów to równie ważne kwestie. Wraca temat utraty statusu odpadu przez paliwa z odpadów, co znacząco wpłynęłoby na rynek. Szukamy też nowy  i innowacyjnych technologii, które podwyższą efektywność biznesów opartych na produkcji i zagospodarowaniu paliw z odpadów.

 

Wszystkie te tematy poruszymy na tegorocznej edycji, największej w Polsce konferencji branży paliw z odpadów.

Konferencja „Paliwa z odpadów” skierowana jest do wytwórców i odbiorców paliw z odpadów, a także władz samorządowych oraz jednostek naukowych, które na co dzień zajmują się tematyką paliw alternatywnych. Corocznie jest to największe spotkanie dostawców RDF w naszym kraju.

Konferencja będzie dla Państwa świetną okazją do śledzenia trendów w branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych z dostawcami i odbiorcami RDF w Polsce.

 

Koordynator konferencji: Olga Rosiak, o.rosiak@abrys.pl, +48 784 036 989

Więcej informacji na stronie:
https://paliwazodpadow.abrys.pl/

Strona rejestracji:
https://paliwazodpadow.konfeo.com/pl/groups

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na Konferencję w wybranej formule!