11. Konferencja Paliwa z Odpadów 8-9 czerwca 2021., Wisła i online

Organizator: 
Abrys dla środowiska
Miejscowość wydarzenia: 
on-line, Wisła
Data wydarzenia: 
8.06.2021
 
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w 11. Konferencji Paliwa z Odpadów, która odbędzie się w dniach 8 – 9 czerwca 2021 r. w formule hybrydowej. W tym roku spotkamy się w formie stacjonarnej w Wiśle oraz online.
 

 

Rynek paliw z odpadów rozwija się w Polsce od wielu lat. Dziś borykamy się z nadpodażą paliw, odbiorcy RDF dyktują ceny a magazynowane paliwa stanowią zagrożenie pożarowe. Przemysł cementowy nie zaabsorbuje więcej frakcji palnej. Szansą jest modernizacja ciepłowni i elektrociepłowni w kierunku opalania paliwami z odpadów, eksport RDF oraz chemiczny recykling. Kluczowym zagadnieniem dla branży jest zwiększenie popytu na paliwa z odpadów. Bezpieczny transport i magazynowanie paliw z odpadów to równie ważne kwestie. Szukamy też nowych i innowacyjnych technologii, które podwyższą efektywność biznesów opartych na produkcji i zagospodarowaniu paliw z odpadów.

 

 

Tematy te poruszymy na tegorocznej edycji, największej w Polsce konferencji branży paliw z odpadów.

 

 

Konferencja „Paliwa z odpadów” skierowana jest do wytwórców i odbiorców paliw z odpadów, a także władz samorządowych oraz jednostek naukowych, które na co dzień zajmują się tematyką paliw alternatywnych. Corocznie jest to największe spotkanie dostawców RDF w naszym kraju.

 

 

Konferencja będzie dla Państwa świetną okazją do śledzenia trendów w branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych z dostawcami i odbiorcami RDF w Polsce.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

 

Strona konferencji: https://paliwazodpadow.abrys.pl/  

Strona rejestracji: https://paliwazodpadow.konfeo.com/pl/groups

 

Koordynator konferencji: Julia Gostyńska, telefon: +48 784 036 990, e – mail: j.gostynska@abrys.pl