13. Konferencja Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów

Organizator: 
Abrys
Miejscowość wydarzenia: 
Szklarska Poręba / on-line
Data wydarzenia: 
18.05.2021

Szanowni Państwo,


zapraszamy na kolejną edycję konferencji „Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów”, która odbędzie się w dn. 18-20 maja 2021r., w Szklarskiej Porębie oraz online. Wydarzenie planujemy zrealizować  hybrydowo, aby każdy z Państwa mógł wybrać dogodną formę udziału.

Tegoroczna konferencja poruszy zagadnienia prawne i ekonomiczne związane z funkcjonowaniem instalacji do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów Sprawdzimy jakie trendy towarzyszą obecnym i przyszłym planom modernizacji zakładów. Czy Regionalne Centra Recyklingu to dobry kierunek modernizacji MBP?  O podnoszeniu efektywności istniejących już instalacji MBP oraz o najlepszych dostępnych technologiach porozmawiamy z przedstawicielami instalacji komunalnych i dostawcami nowoczesnych rozwiązań. Na rynku pojawia się coraz więcej frakcji bio, która jest cennym surowcem. Sprawdzimy w jaki sposób najlepiej wykorzystać bioodpady, jakie są dostępne metody ich zagospodarowania. Porozmawiamy również o hermetyzacji zakładów MBP oraz o sposobach zwalczania odorów.

W tym roku proponujemy dodatkową formułę online, dając naszym gościom jak zwykle wysoki poziom merytoryczny, studyjną realizację oraz możliwość zadawania pytań poprzez chat i dyskusji w wirtualnych kuluarach.

Mamy nadzieję na spotkanie z Państwem, aby w gronie ekspertów wymienić doświadczenia oraz przedyskutować najważniejsze dla eksploatatorów instalacji MBP zagadnienia.   

Zgłoś się na https://mbp-abrys.konfeo.com/pl/groups
Więcej o konferencji https://mbp.abrys.pl/
Koordynator wydarzenia:
Olga Rosiak, 784 036 989, o.rosiak@abrys.pl