Mettler Toledo

25. edycja Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON

Organizator: 
Abrys dla środowiska
Miejscowość wydarzenia: 
on-line, Poznań
Data wydarzenia: 
12.10.2021
 
 
25. edycja Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON
 
 
Serdecznie zapraszamy na 25. edycję Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, który odbędzie się w dn. 12 – 13 października 2021 r. w formie hybrydowej - w Poznaniu oraz online.
 
Kongres ENVICON obejmuje swoją tematyką wszystkie najważniejsze aspekty ochrony środowiska i jest doskonałą okazją do tego, aby każdy przedsiębiorca, samorządowiec, naukowiec czy po prostu pasjonat ochrony środowiska mógł poszerzyć swoją wiedzę. ENVICON to Kongres, który wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju ochrony środowiska w Polsce z uwzględnieniem wymagań Unii Europejskiej. Jego celem jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz poglądów pomiędzy wszystkimi podmiotami działającymi w sektorze ochrony środowiska.                   
ENVICON to także konkursy: Nagroda Pracy Organicznej, Puchar Recyklingu, Dyrektor Roku Zakładu Oczyszczania Miasta, Promotor czystej energii oraz Ekoodpowiedzialni w biznesie. Finał konkursów odbywa się podczas wieczornej Gali Kongresu.
 
 
Więcej informacji na stronie: https://envicon.abrys.pl
 
Szczegółowych informacji udzieli koordynator kongresu Paulina Wolna, tel. kom.: 881 932 976, adres e-mail.: p.wolna@abrys.pl.