Nowy rodzaj laboratorium w drodze do nowej normalności

Organizator: 
Mettler Toledo
Miejscowość wydarzenia: 
On-line
Data wydarzenia: 
24.02.2021

Nowy rodzaj laboratorium w drodze do nowej normalności

To bezpłatne wydarzenie online, które odbędzie się 24 lutego, z udziałem prezenterów z firm Merck i AbbVie, jest przeznaczone dla chemików procesowych i inżynierów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zmianie swojej kultury i sposobie prowadzenia badań.

 

Nowe ograniczenia w laboratoriach - w tym dystans społeczny - wymagają od naukowców dostosowania harmonogramów i praktyk w celu utrzymania produktywności przy mniejszej ilości czasu fizycznej obecności na stanowisku pracy. Wiele firm wykorzystuje zautomatyzowane reaktory i wbudowany system PAT do prowadzenia bogatych w informacje eksperymentów na bezobsługowym kontynencie.

 

Prezenterzy podzielą się strategiami i praktycznymi przykładami, które pokazują korzyści płynące z automatyzacji i nowych technologii, w tym:

 

  • Dostarczanie większej ilości informacji na eksperyment dzięki eksperymentom bogatym w dane (DRE)
  • Zastosowanie HoloLens do umożliwienia zdalnej współpracy w czasie rzeczywistym w celu bezpiecznej pracy bez użycia rąk
  • Poprawiona użyteczność i bezpieczeństwo
  • Kompleksowe zarządzanie wiedzą

 

Czas trwania: 2 godziny

24.02.2021 17:00 [angielski]

Godziny podano z analizy lokalnej. Twój lokalny czas do 11:10:29 GMT + 0100 (czas środkowoeuropejski standardowy).

 

Odwiedź stronę METTLER TOLEDO i zarejestruj się teraz! (A New Kind of Laboratory in the Journey to the New Normal - METTLER TOLEDO (mt.com))