IKA uznana za czołowego innowatora

10.03.2021

Autor: 
ik

ika

Staufen, 8 marca 2021 r.

 

 

IKA Werke w Staufen otrzymała nagrodę 2021 TOP 100. Laureat został wyróżniony za  innowacyjne rozwiązania produktów w grupie MŚP. To już piąty raz, gdy producent technologii laboratoryjnej, analitycznej i procesowej otrzymał tę prestiżową nagrodę.

W konkursie TOP 100 IKA została zmierzona według 120 kryteriów testowych w pięciu różnych kategoriach. Firma wykazała się promowaniem innowacji przez najwyższe kierownictwo, pozytywną kulturą innowacji, innowacyjnymi procesami i sukcesami oraz orientacją zewnętrzną. IKA przedstawiła również swoją proaktywną reakcję korporacji na pandemię COVID-19.

Od postępu technologicznego po nowe, wysokiej jakości produkty do badań i rozwoju w sektorze nauk przyrodniczych IKA uzyskała wysokie noty wśród naukowców zajmujących się innowacjami. Dyrektor naukowy TOP 100, prof. Nikolaus Franke, jest rzeczywiście pod wrażeniem. „TOP 100 firm konsekwentnie koncentruje się na innowacyjności” – zauważa.

Nagroda zostanie wręczona przez mentora i dziennikarza naukowego, Ranga Yogeshwar w Ludwigsburgu 26 listopada podczas celebracji TOP 100.

Tagi: