Mettler Toledo

OHAUS przedstawia modele wysokiej rozdzielczości z serii OHAUS Navigator

17.05.2021

Autor: 
OHAUS
 
 
OHAUS przedstawia modele wysokiej rozdzielczości z serii OHAUS Navigator PARSIPPANY w stanie New Jersey — 7 kwietnia 2021
 
Zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i wydajności potrzebnej do pracy w najtrudniejszych warunkach, a jednocześnie przystępne cenowo.
 
PARSIPPANY w stanie New Jersey — 7 kwietnia 2021 — OHAUS Corporation, jeden z największych na świecie producentów urządzeń do ważenia oraz wyposażenia laboratoriów i instrumentów analitycznych, ogłosił wprowadzenie modeli wysokiej rozdzielczości z serii OHAUS Navigator.
 
Waga zaprojektowana z myślą o optymalnej wytrzymałości pozwalającej na intensywne użytkowanie w środowiskach laboratoryjnych i przemysłowych. Wszechstronna i intuicyjna do codziennych zadań oraz dostępna w przystępnej cenie dla każdego – nie jest to częste zjawisko.
 
 
Dzięki wytrzymałej konstrukcji waga Navigator może wykonywać różnorodne zadania związane z ważeniem, zapewniając precyzyjne pomiary. Nowa, rozszerzona seria zapewnia niesamowicie szybką stabilizację, dzięki czemu wyniki są zawsze dostarczane szybko i z największą precyzją. Ulepszony interfejs użytkownika i czytelny wyświetlacz LCD zapewniają powtarzalne wyniki bez krzywej uczenia się, umożliwiając uzyskiwanie cennych i potrzebnych danych bez zakłóceń.
 
Seria Navigator wytrzymuje wszystkie trudności pracy w laboratorium lub magazynie, w którym obowiązują rygorystyczne wymogi, a także zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowników i próbek. Zwiększone środki bezpieczeństwa, takie jak zmodernizowany system ochrony przed przeciążeniem, który jest w stanie wytrzymywać obciążenia nawet czterokrotnie większe od znamionowych i odporna na korozję szalka ze stali nierdzewnej eliminują wszelkie ryzyko. Zaawansowane wyniki to już codzienność, a dodatkowo seria Navigator jest dostępna w przystępnej cenie dla każdego, umożliwiając ważenie w każdych warunkach przemysłowych.
 

Więcej informacji na temat serii Navigator można znaleźć na stronie www.ohaus.com/navigator