Targi EuroLab Odwołane

11.03.2020

Autor: 
EuroLab

19 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do naszego Komunikatu z dnia 10 marca 2020 r. i zawartych w nim informacji, z przykrością informujemy, iż 22. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz 9. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab zaplanowane w dniach 17-19 marca br. musiały zostać odwołane. Biorąc to pod uwagę, a także Państwa wypowiedzi, po dogłębnym przeanalizowaniu sytuacji, zostaliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji, że tegoroczna edycja targów EuroLab 2020 / CrimeLab 2020 nie odbędzie się.

Jest nam niezmiernie przykro, że nie będziemy mogli spotkać się z Państwem w tym roku.

Zarząd MT Targi Polska SA

 

 

                                                                                                               10 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się koronawirusa (SARS-Cov-2), oraz aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, apelem Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, a także Wojewody Mazowieckiego Pana Konstantego Radziwiłła do organizatorów imprez o „przełożenie terminu imprez, w których bierze udział większa liczba osób” podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu 22. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2020 oraz 9. Targów Techniki Kryminalistycznej CrimeLab 2020 na inny termin (szczegóły podamy do końca tygodnia). Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że o przeniesienie wydarzenia apelowała również znaczna część Wystawców.
Zaistniała sytuacja okazała się wyzwaniem dla nas wszystkich – organizatorów, Wystawców, jak i Odwiedzających, którzy już zaplanowali swoją wizytę na targach. Jednak bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników jest i będzie dla nas najwyższym priorytetem. W obliczu wyższych i niezależnych od nas okoliczności sytuacja stała się na tyle poważna, że decyzja o przesunięciu terminu Targów jest, na chwilę obecną, najlepszym z możliwych rozwiązań.
Tym bardziej chcemy podziękować za liczne głosy zrozumienia i wsparcia. Jesteśmy przekonani, że w obliczu aktualnej sytuacji i wynikającego z niej potencjalnego zagrożenia zdrowia publicznego jest to jedyna możliwa decyzja.
Przepraszamy za niedogodności związane z przesunięciem terminu Targów. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd MT Targi Polska SA

 

 

 

Tagi: